Garancia ügyintéző

  • Cég neve

    Pappas Auto Magyarország Kft

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen, Mikepércsi út 73.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel a garanciális / méltányossági folyamatokban
  • A garanciális esetek teljes körű adminisztrálása, elszámolások kezelése és követése
  • Kapcsolattartás az importőrökkel, illetve a garanciális szolgáltatókkal
  • Számlák elkészítése
  • Kapcsolattartás a szervezet más egységeivel

Elvárások

  • Középfokú műszaki, vagy gépjármű technikai szakirányú szakmai végzettség
  • Minimum három év gépjármű javítási területen eltöltött szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és gyors problémamegoldó
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kulturált, ügyfélközpontú fellépésű
  • “B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Forgalmazott márkák tíousismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Céginformáció

A Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését.
A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Lancia, Jeep, KIA, Fiat, DAF és IVECO márkák országos forgalmazását és teljes körű szervizelését. Vállalatunk 7 regionális képviseletével megközelítőleg 600 munkatársat foglalkoztat, ezáltal az egyik legnagyobb autókereskedés- és szerviz hálózattal rendelkezik Magyarországon.

A pozíció megpályázásához kérjük küldje el részünkre szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezés" gomb segítségével.